Kategorie
better land produkty rzeczy dla dzieci

Ekologiczne środki do mycia, sprzątania i prania

Ekologiczne środki czystości pozwalają utrzymać porządek w domu bez sięgania po ciężki arsenał w postaci detergentów, które nie tylko trwale szkodzą naturalnemu środowisku, ale też naszym organizmom. Poznaj naturalne produkty do prania i sprzątania włoskiej marki Pierpaoli – jednego z najstarszych funkcjonujących na rynku producentów ekologicznej chemii gospodarczej. Warto po nią sięgnąć, gdy doskwiera nam alergia, gdy mamy w domu małe dziecko, bądź po prostu – chcemy żyć w zgodzie z naturą i czuć się w naszych domach bezpiecznie.

Ekologiczne tabletki do zmywarki 25 szt.

ekos_tabletki_do_zmywarki
W ich składzie znajdziemy m.in. cytrynian sodu, który w naturalny sposób zapobiega powstawaniu kamienia, oraz nadwęglan sodu – gwarantujący optymalne działanie nawet w niskich temperaturach. Tabletki są wolne od sztucznych substancji zapachowych, barwników i wybielaczy optycznych. Jednocześnie charakteryzują się wysoką skutecznością.


Chcesz kupić ten produkt? Kliknij: ekologiczne tabletki do zmywarki

 

Proszek do prania o zapachu lawendy

ekos_proszek
Wzbogacony naturalnym wyciągiem i olejkiem z lawendy, idealnie nadaje się do prania odzieży alergików, dzieci i wszystkich osób o wrażliwej skórze, skłonnej do podrażnień. Wolny od fosforanów, sztucznych zapachów i wszelkich zbędnych dodatków, świetnie radzi sobie z zabrudzeniami pozostawiając po sobie naturalny, lawendowy zapach.

Chcesz kupić ten produkt? Kliknij: Ekologiczny proszek do prania

 

Spray do czyszczenia szkła, luster i kryształów

ekos_spray
Charakteryzujący się wysoką skutecznością spray do czyszczenia luster i wszelkich szklanych powierzchni, jest bezpieczny podczas stosowania, ekologiczny i wyjątkowo wydajny. Doskonale usuwa zabrudzenia nadając szklanym powierzchniom połysk i pozostawiając po sobie aromatyczny, cytrynowy zapach.
Chcesz kupić ten produkt? Kliknij: Spray do czyszczenia szkła

Pierpaoli to włoska firma z tradycjami, która powstała w 1939 roku, a od 2004 roku specjalizuje się w produkcji ekologicznych kosmetyków i detergentów, tworzonych na bazie składników pozyskiwanych z kontrolowanych upraw. Wszystkie produkty tej firmy sprzedawane są w biodegradowalnych opakowaniach, które podlegają procesowi recyklingu. Są one również certyfikowane przez odpowiednie jednostki, zgodnie z unijnymi normami, a nad całym procesem produkcji czuwa dodatkowo wewnętrzne laboratorium.

Pierpaoli-Ekos jest to linia ekologicznych środków czystości dla domu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *