Kategorie
recenzje

HookLoop

T-shirt ma ponad 100 lat! Popularność osiągnął w okresie I wojny światowej, kiedy był podstawą garderoby żołnierzy. W kulturze popularnej pojawił się dzięki Marlonowi Brando i Jamesowi Deanowi i swoją mocną pozycję utrzymuje do dziś. W 1939 roku w koszulkach wystąpili mali aktorzy grający w filmie „Czarodziej z Krainy Oz”. Dziś koszulki noszą wszyscy. Poza gwarancją wygody, często są także formą manifestu.

HookLoop1

T-shirty lubią dorośli i dzieci

Zwykły biały lub czarny t-shirt pasuje niemal na każdą okazję. To podstawa garderoby dzieci i dorosłych. Współczesna koszulka jest formą przekazu. Hasła czy grafiki na koszulkach odzwierciedlają nasz charakter, nastrój, pokazują co lubimy, co jest dla nas ważne.

Twórcy marki HookLoop szukali sposobu na zrobienie czegoś, co będzie kolorową filozofią życia, którą każdy z nas może kreować i tworzyć w sposób dokładnie taki, na jaki ma ochotę. Tak powstały T-shirty oraz bluzy dla dzieci, które dzięki haftowanym aplikacjom przyczepianym do odzieży za pomocą rzepu wyglądają świetnie i dają możliwość kreatywnej zabawy z elementem edukacyjnym.

Hook to haczyk, loop to pętelka

Dlatego haftowane aplikacje przyczepiane do odzieży za pomocą rzepu nazywamy Hookami. Hooki dobierasz osobno, w zależności od własnych upodobań. Hooki to literki, cyferki i obrazki, dające ogromną ilość możliwości kreatywnej zabawy z elementem edukacyjnym. Hooki mogą być okrągłe lub prostokątne, możesz dobierać je pod kształt swoich loopów lub tworzyć własne kombinacje. Uwierzcie, tworzenie koszulki to świetna zabawa i bardzo poważna sprawa.

HookLoop2

Moja sześcioletnia córka podeszła do projektu z dużym zaangażowaniem. Koszulka od HookLoop jest wyjatkowa, córka nie ma drugiej takiej w swojej (dużej) szafie. Z radością obserwuję, jak projektuje napis na T-shircie, zastanawia się, w którym miejscu przyczepi Hooka. Nawet nie podejrzewałam, że moda może ją interesować, choć oczywiście lubi decydować, co na siebie włoży. Jednak co innego wybierać koszulkę w sklepie, a co innego ją projektować. Bazę stanowi bawełniany T-shirt w dowolnym kolorze. Alicja wybrała niebieski – piękny, głęboki kolor. Na koszulce jest dziewięć kwadratów – rzep, do których przyczepiamy Hooki. Rzepy, czyli Loopy, wydają się być niezniszczalne. Zniosły setki odklejeń i przyklejeń, mają za sobą kilka prań. Ich jakość pozytywnie mnie zaskoczyła. Kiedy pomysły się wyczerpią, można dokupić nowe Hooki i zabawa zaczyna się na nowo, a „stara” koszulka rozpoczyna nowe życie. Cenię też to, że ubrania są wyprodukowane w Polsce.

hookloop

O HookLoop:

  • Oryginalne rzepowe aplikacje dają możliwość kreowania własnego, niepowtarzalnego wzoru na ubraniach. Rzepy sprawiają, że HookLoop to nie tylko oryginalna odzież dziecięca, ale również zabawka edukacyjna.
  • Loopy, czyli części rzepu przyszyte do ubrania, występują w kilku wariantach. Możemy wybierać z trzech kolorów i dwóch kształtów. Hooki dobieramy osobno, w zależności od własnych upodobań. Hooki to literki, cyferki i obrazki.
  • Odzież dziecięca HookLoop szyta jest wyłącznie z polskich dzianin! Ubrania te są bardzo wysokiej jakości, łatwe w praniu.
  • Wszystkie dzianiny posiadają certyfikat jakości Öko-Tex Standard 100 w klasie I. Dotyczy to także nici.
  • Koszulki i bluzy są dostępne w rozmiarze od 116 do 140. Cena koszulki to 59,9 zł, a bluzy – 89.9 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *