Kategorie
artykuł sponsorowany rzeczy dla dzieci

Domek z kartonu i inne zabawki kartonowe

Duży domek z kartonu to popularna zabawka, o której słyszało niemal każe dziecko. Ale czy wiecie, że na rynku można znaleźć także inne kartonowe budowle w nieco bardziej oryginalnej wersji, jak choćby rakieta z kartonu, baszta rycerska, ciuchcia czy wielkie kartonowe zamki? Do każdej z nich dziecko może wejść i bawić się w księżniczkę, rycerza, maszynistę, kosmonautę lub kogokolwiek innego!

Duży domek z kartonu to popularna zabawka, o której słyszało niemal każe dziecko. Ale czy wiecie, że na rynku można znaleźć także inne kartonowe budowle w nieco bardziej oryginalnej wersji, jak choćby rakieta z kartonu, baszta rycerska, ciuchcia czy wielkie kartonowe zamki? Do każdej z nich dziecko może wejść i bawić się w księżniczkę, rycerza, maszynistę, kosmonautę lub kogokolwiek innego!

3

W sklepie internetowym MamaPlus.pl znajdziecie przecudnej urody zabawki z kartonu polskiej marki Tektoy! Są to wspaniałe zabawki, piękne i niezwykle trwałe, wykonane z solidnej białej tektury, którą dziecko może pokolorować lub ozdobić w inny sposób. Po co szukać kartonowych zabawek wśród zagranicznych producentów (często droższych), skoro mamy nasze polskie zabawki Tektoy? Te kartonowe domki to porządna polska robota, a w dodatku przyjazna dla dzieci i środowiska – wszystkie budowle wykonane są z recyklingowanej tektury i całkowicie bezpieczne dla dzieci (nie zawierają szkodliwych substancji, nie posiadają żadnych ostrych kątów, tylko bezpieczne krawędzie w postaci drobnej fali, która zapobiega ewentualnym skaleczeniom).

Głównym produktem marki jest przepiękny domek z kartonu, którym z pewnością zachwyci się każde dziecko! Można się w nim bawić w dom, sklep, przedszkole, może być on także wspaniałą kryjówką podczas zabawy w chowanego, a nawet miejscem odpoczynku dla Twojej pociechy:) Od strony frontowej domek wyposażony jest w otwierane okiennice i doniczkę na kwiaty, która wszakże może również służyć do przechowywania najróżniejszych skarbów. Po przeciwległej stronie znajduje się szeroka witryna oraz długa lada, która pomieści mnóstwo towarów i pozwoli na łatwe przekształcenie domku w sklep lub stragan. W drzwiach wejściowych zamontowana jest zamykana skrzynka na listy – to, co się w niej znajdzie, niech będzie tajemnicą właściciela nieruchomości…

2

Pozostałe produkty tej marki to między innymi fenomenalna rakieta z kartonu, dla wszystkich małych miłośników gwiezdnych lotów. Rakieta uszczęśliwia zwłaszcza chłopców, którzy uwielbiają wszelkie jeżdżące i latające pojazdy.

Kolejnym produktem jest śliczna ciuchcia z kartonu, do której można wejść tak jak do domku i do rakiety. Jeśli Twoje dziecko chciałoby w przyszłości zostać maszynistą, to jest to dla niego idealny prezent!

1

W ofercie jest także rycerska baszta ze zdejmowaną wieżyczką i dwoma otwieranymi wejściami – jest ona wąska, więc nie zajmuje dużo miejsca i idealnie nadaje się do małych pomieszczeń.

Natomiast do dużych pomieszczeń, na przykład sal przedszkolnych lub świetlic, idealnie nadają się oszałamiające, wielkie zamki z kartonu, w których może się jednocześnie bawić nawet kilkoro dzieci!

Zabawki z kartonu Tektoy mają gładką powierzchnię, która zachęci dziecko do malowania, rysowania, ozdabiania wycinankami lub używania wszelkich innych metod dekoracji, zarówno od środka, jak i na zewnątrz. A ponieważ dziecięca wyobraźnia nie zna granic, to i możliwości dekorowania domku są po prostu niezliczone.

Zabawki z tektury są bardzo łatwe do złożenia – system połączeń wtykowych pozwala złożyć je bez użycia nożyczek i kleju. Wyjątkowa lekkość i stabilność kartonowych elementów pozwala na bezpieczne ułożenie z nich dużej konstrukcji, którą z powodzeniem można przenieść nawet w plener! To fantastyczny sposób na zabawę w słoneczne dni! Składanie elementów kartonowego domku, a następnie zabawa w nim, pobudzają wyobraźnię, uczą współpracy oraz sprzyjają integracji dzieci i rodziców. Kartonowe budowle to świetny pomysł na nietuzinkową zabawę, która pochłonie dzieci na wiele długich godzin! To także świetny pomysł na prezent pod choinkę.

Wszystkie zabawki z kartonu oraz szczegółowe opisy produktów znajdziesz w MamaPlus.pl – nowym sklepie internetowym z akcesoriami dla dzieci i rodziców!

mamaplus

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *